celoroční ubytování Jizerské hory
REZERVOVAT

Kniha návštěv

 1. 19.7.2016 Eva s rodinou napsal(a): Komentovat

  Strávili jsme ve vile Karlov víkend. Musím říci, že tak uklizený penzion se jen tak nevidí. Penzion je nově zrekonstruovaný a všude je udržovaný pořádek. V budově se zouvá v chodbě a po celém penzionu se chodí v domácí obuvi. V takhle čistém penzionu necháte v klidu malé dítka lézt po chodbách po čtyřech. Kuchyň je výborně vybavená, veškeré kuchyňské náčiní je k dispozici. Jsou zde dvě velké lednice a myčka nádobí. Majitel je velmi příjemný.

 2. 20.7.2016 Petra napsal(a): Komentovat

  Druhý týden v červenci 2016 jsme strávili ve Vile Karlov…musím říct, že tak čistou a vkusně zařízenou chatu by člověk pohledal. Úžasně vybavená kuchyň, zahrada pro děti, které se tam vyblbly . Čerstvé pečivo po ránu je velmi příjemným zpestřením! Příští rok se vracíme, moc se nám u vás líbilo. Děkuji! Petra

 3. 20.8.2016 Jana napsal(a): Komentovat

  Penzion Jizerky je synonymem neuvěřitelné pohody, klidu a čistoty, pokoje i společné prostory jsou opravdu vkusně a zároveň prakticky zařízené a ani okolí penzionu nemá chybu. Strávili jsme tu poslední červencový týden se dvěma dětmi (2,5 a 3,5 roku) a musím uznat, že je tu myšleno opravdu na všechno, ať se to týká dospělých nebo dětí. Pan majitel se o svůj penzion stará úžasně a vyjde ochotně ve všem vstříc. Děti mi ještě teď doma s nadšením vyprávějí o trampolínách, lanovce a o houbách, které jsme sbírali v lese za domem. Borůvky na knedlíky máme ještě v mrazáku :-)
  Moc děkujeme, všem doporučujeme a určitě se vrátíme!

 4. 22.8.2016 Petruškovi z Bohumína napsal(a): Komentovat

  Moc děkujeme za bezva dovolenou v krásném,stylovém a čistém penzionu. Vzpomínáme na Jizerky, houby, borůvky, čistý vzduch a na skvělé a lidi. Tímto všechny, které jsme poznali, zdravíme.
  Doporučujeme všem pohodovým lidem, kteří milují přírodu. Věříme, že se ještě někdy taky u vás objevíme. Zdeňka a Franta

 5. 9.10.2016 Daniela Hylmarova napsal(a): Komentovat

  Krasna a velmi citlive zrekonstruovana horska vila / chata. Perfektne cista, vhodna i pro velke skupiny lidi. V prizemi velka spolecenska mistnost a prostorna kuchyn i s prackou. Na zahrade spousta vyziti pro deti (trampoliny, klouzacka, houpacka, hratky v lese, teepee, ricka) – presto ze prselo jsme o nich cely den nevedeli :-). Vedle ubytovani velka chajda na kola. Prakovani bez problemu. Byli jsme maximalne spokojeni a muzeme jen doporucit. Urcite prijedeme radi znova.

 6. 26.2.2018 Gábina Šteflová napsal(a): Komentovat

  Penzion Tichá říčka mohu jen doporučit. Je prostorný, světlý, hezky zařízený, naprosto čistý. Kuchyň je vybavená snad vším, na co si vzpomenete. Jednání majitelů je příjemné a velmi vstřícné. Plusem je každodenní zavážka čerstvého pečiva (mimo neděli) a bonusem sauna :) Naše parta ještě jednou děkuje a těšíme se zase příště!

 7. 21.10.2018 Milan & Marcela z Kolína napsal(a): Komentovat

  Na víkend 12. – 14. října 2018 se nás sešlo na Penzionu Tichá říčka 12 dospělých a 8 dětí. Byli jsme velmi překvapeni kvalitou ubytování, vybavení a doplňkových služeb. Jednoznačně doporučujeme pro rodiny s dětmi a party nadšenců, kteří mají rádi Jizerské hory.
  Když to půjde, přijedeme zas.

 8. 22.10.2018 Jaroslav Zápotocký s rodinou napsal(a): Komentovat

  Na tato místa Jizerských hor jsme si přijeli s celou rodinou zavzpomínat. Pronajali jsme celý penzion Tichá říčka a byli velmi mile překvapeni jeho vybavením. Perfektně vybavená kuchyně, velká jídelna a společenská místnost (i s barem), krásné velké pokoje s kompletním příslušenstvím. Pro malé děti dostatek místa a hraček ve společenské místnosti. Bonusem je venkovní hřiště a v lese nad chatou velké kameny, na kterých vnoučata dokazovala svoji odvahu a zručnost při lezení. Určitě zase vezmeme dobrou náladu a brzy se sem opět vrátíme. Děkujeme a doporučujeme všem, kdo hledá hezké místo v Jizerkách.

 9. 2.11.2019 Karolína Bímová napsal(a): Komentovat

  Krásný, čistý, vkusný, výborně vybavená kuchyň, moc příjemná paní majitelka a dostupné ceny pro všechny, moc doporučuji.

 10. 2.11.2019 Markéta Gollová napsal(a): Komentovat

  V tomto penzionu jsme byli již podruhé a v příštím roce tomu nebude jinak. Ubytování je velice pěkné, čisté, kuchyně skvěle vybavená. Paní majitelka je velice vstřícná, ochotná. Skvěla lokalita na výlety v okolí. Spokojeni jsou tu nejen děti, ale i rodiče:-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Klidná relaxace v srdci Jizerských hor
Kontakt
Penzion jizerky
Karlov 359
468 44, Josefův Důl
okr. Jablonec n. Nisou
Tel.: (+420) 606 681 891
info@penzionjizerky.cz
© 2015 Penzion jizerky|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat