celoroční ubytování Jizerské hory
REZERVOVAT

Kniha návštěv

 1. 29.6.2015 Radka Svobodová napsal(a): Komentovat

  Super ubytování, super pečivo k snídani (objednávám na příští rok každé ráno italské suflé proložené domácím chlebem) a na celerové špagety budem vzpomínat ještě dlouho. Příští rok jedem zas!

 2. 12.8.2015 Tomáš Wehle napsal(a): Komentovat

  Krásné klidné místo, vkusně zařízené pokoje, kuchyně i společenská místnost , nevtíravě lidský přístup. Za mě 5 * z pěti.

 3. 14.9.2015 Lucka napsal(a): Komentovat

  Píši hned po stráveném víkendu v Karlově. Navštívili jsme nejčistější a nejvkusnější penzion, ve kterém jsem kdy byla. Přírodní ráj pro děti. Nejryzejší příroda Jizerských hor – S manželem jsme se shodli, že jsme strávili víkend v reálné pohádce.
  Při odjezdu jsme si slíbili, že tu nejsme naposled:)
  Doporučuji z celého srdce.

 4. 18.10.2015 Jana Vošická, Brno napsal(a): Komentovat

  O víkendu jsme byli v Jizerských horách a byli jsme ubytování v penzionu Tichá říčka, ubytování bylo vkusné, čísté, jídlo skvělé, okolí krásné a klidné, majitel lidský a pohodový, personál vstřícný. Vřele doporučujeme, určitě se zase vrátíme.

 5. 27.10.2015 Bety , Marta a spol. napsal(a): Komentovat

  Strávili jsme penzionu Tichá říčka krásný říjnový víkend . Moc se nám líbilo vybavení pokojů , společenská místnost s krbem , kuchyně , naprosto čisté prostředí a teploučko :) . Všem vřele doporučujeme. Určitě se vrátíme.

 6. 22.11.2015 Bety Kožnarová , Marta Josková , Monika Vernerová , Richard Dobrota , Štefan Verner , Klára Kožnarová , Aneta Pumrová napsal(a): Komentovat

  Bylo to super.Hezké ubytování a kuchyň a dobře zavlaženo.Moc se nám to líbilo!!!

 7. 25.5.2016 Ivo M. a skupina kamarádů napsal(a): Komentovat

  Strávili jsme zde perfektní prodloužený víkend na kolech s partou kamarádů. Krásný penzion, který jsme měli sami pro sebe, všude kolem krásná příroda. A čerstvě křupavé housky a koláče k snídani! Doporučujeme všem ostatním.

 8. 9.6.2016 Lucka, Lucinka a Honza Havlíkovi napsal(a): Komentovat

  Penzionů jsme po Čechách navštívili již spoustu, ale penzion Tichá říčka je z nich bezkonkurenčně nejlepší. Absolutně nemáme co bychom vytkli. Krásné a útulné ubytování, neskutečná čistota, nádherné okolí (les nad penzionem i okolí penzionu si hlavně děti prostě zamilují, rodiče ocení božské ticho a klid), ochotný a pohodový majitel, který ve všem vyjde vstříc. Pokud jde o ubytování, všechno je dotažené do nejmenšího detailu, takže nám absolutně nic nechybělo a cítili jsme se jako doma. Tady bylo evidentně myšleno na všechno a hlavně děláno s láskou. Ještě jednou moc díky. Určitě se vrátíme :-)

 9. 30.6.2016 Kuba napsal(a): Komentovat

  Okolní příroda je jak stvořená pro relaxaci. Interiér domu je nádherně zrekonstruován. Penzion doporučuji všem jak pro firemní, tak rodinné akce.

 10. 14.7.2016 David + Hanka (Praha) napsal(a): Komentovat

  Tímto bychom chtěli velice poděkovat za báječně strávenou dovolenou v Pensionu Tichá říčka. Ubytování bylo naprosto senzační, moderně zařízené a vše krásně čisté. Nádherná příroda v okolí, kterou si rozhodně každý zamiluje. Perfektní lokalita pensionu na různé výlety v okolí. A v neposlední řadě přátelský a vstřícný přístup majitele, kterého tímto zdravíme a ještě jednou moc děkujeme za super pobyt a vynikající ranní chleba.
  Vřele doporučujeme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Klidná relaxace v srdci Jizerských hor
Kontakt
Penzion jizerky
Karlov 359
468 44, Josefův Důl
okr. Jablonec n. Nisou
Tel.: (+420) 606 681 891
info@penzionjizerky.cz
© 2015 Penzion jizerky|Grafický návrh: Toscani|Technické řešení: ONIT

Přihlášení neboRegistrovat